Disney Channel online

Disney Channel
Urmareste online postul TV Disney Channel live gratis cu Flash, calitate HD
Flash HD
Acum la Disney Channel live
1:30
Cronicile Evermoor
(serial actiune , AG)
Urmeaza la Disney Channel live
2:00
Violetta
(serial, AP 12)
Atentionare : Este posibil ca acest stream sa contina reclame afisate in fata playerului. (Sursa : Necunoscuta)
Daca sursa principala nu functioneaza sau se intrerupe, incearca sursele alternative de mai jos.
Surse alternative pentru vizionare Disney Channel online
SURSA 1
Disney Channel live
Disney Channel
Flash online HD online

Disney Channel - GHID TV AZI

  • ACUM LA Disney Channel
  • 1:30 Cronicile Evermoor
    (serial actiune , AG)
  • ASTAZI LA Disney Channel
  • 2:00 Violetta
    (serial, AP 12)
  • 2:45 Binny si fantoma
    (serial comedie , AG)
  • 3:05 Sadie Sparks
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 3:30 Sadie Sparks
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 3:50 Randy Cunningham Baiatul Ninja
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 4:15 Randy Cunningham Baiatul Ninja
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 4:35 Motanul deghizat
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 4:55 Motanul deghizat
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 5:20 Sadie Sparks
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 5:40 Sadie Sparks
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 6:00 Casa Bufnitelor
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 6:30 Casa Bufnitelor
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 6:57 Amfibienii
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 7:27 Amfibienii
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 8:00 Aventura incalcita a lui Rapunzel
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 8:30 Aventura incalcita a lui Rapunzel
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 9:00 Miraculous: Buburuza si Motan Noir
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 9:30 Miraculous: Buburuza si Motan Noir
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 10:00 Miraculous: Buburuza si Motan Noir
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 10:30 Disney11
    (serial, AG)
  • 11:00 Disney11
    (serial, AG)
  • 11:30 Miraculous: Buburuza si Motan Noir
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 12:00 Miraculous: Buburuza si Motan Noir
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 12:30 Printesa Stea contra Fortelor Raului
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 13:00 Printesa Stea contra Fortelor Raului
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 13:30 Bizaardvark
    (serial comedie , AG)
  • 14:00 Bizaardvark
    (serial comedie , AG)
  • 14:30 Magicienii din Waverly Place
    (serial comedie , AG)
  • 15:00 Magicienii din Waverly Place
    (serial comedie , AG)
  • 15:30 Amfibienii
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 16:00 Amfibienii
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 16:30 Miraculous: Buburuza si Motan Noir
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 17:00 Miraculous: Buburuza si Motan Noir
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 17:30 Miraculous: Buburuza si Motan Noir
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 18:00 Aventura incalcita a lui Rapunzel
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 18:55 Secrete Miraculoase
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 19:00 Bizaardvark
    (serial comedie , AG)
  • 19:30 Bizaardvark
    (serial comedie , AG)
  • 20:00 Hannah Montana
    (serial comedie , AP 12)
  • 20:30 Hannah Montana
    (serial comedie , AP 12)
  • 21:00 Casa Bufnitelor
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 21:30 Amfibienii
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 22:00 Luna
    (serial comedie , AG)
  • 23:00 Penny de la M.A.R.S.
    (serial comedie , AG)
  • 23:30 Penny de la M.A.R.S.
    (serial comedie , AG)

PROGRAM TV Disney Channel - MAINE

  • 0:00 Alex si trupa
    (serial comedie , AG)
  • 0:30 Alex si trupa
    (serial comedie , AG)
  • 1:00 Cronicile Evermoor
    (serial actiune , AG)
  • 1:30 Cronicile Evermoor
    (serial actiune , AG)
  • 2:00 Violetta
    (serial, AP 12)
  • 2:45 Binny si fantoma
    (serial comedie , AG)
  • 3:05 Sadie Sparks
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 3:30 Sadie Sparks
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 3:50 Randy Cunningham Baiatul Ninja
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 4:15 Randy Cunningham Baiatul Ninja
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 4:35 Motanul deghizat
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 4:55 Motanul deghizat
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 5:20 Sadie Sparks
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 5:40 Sadie Sparks
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 6:00 Kid vs. Kat
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 6:30 Kid vs. Kat
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 7:00 Phineas si Ferb
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 7:30 Phineas si Ferb
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 8:00 Ciudateni
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 8:30 Ciudateni
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 9:00 Legile lui Milo Murphy
    (serial comedie , AG)
  • 10:00 Aventura incalcita a lui Rapunzel
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 10:30 Aventura incalcita a lui Rapunzel
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 11:00 Miraculous: Buburuza si Motan Noir
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 11:30 Miraculous: Buburuza si Motan Noir
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 12:00 Bizaardvark
    (serial comedie , AG)
  • 12:30 Bizaardvark
    (serial comedie , AG)
  • 13:00 Nu-i vina mea!
    (serial comedie , AG)
  • 13:30 Nu-i vina mea!
    (serial comedie , AG)
  • 14:00 Disney11
    (serial, AG)
  • 14:30 Disney11
    (serial, AG)
  • 15:00 Legile lui Milo Murphy
    (serial comedie , AG)
  • 15:30 Familia Green la oras
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 16:00 Familia Green la oras
    (copii tineret desene animate , AG)
  • 16:30 Batausii Wasabi
    (serial comedie , AG)
  • 17:00 Batausii Wasabi
    (serial comedie , AG)
  • 17:30 K.C. Sub acoperire
    (serial comedie , AG)
  • 18:00 K.C. Sub acoperire
    (serial comedie , AG)
  • 18:30 Casa lui Raven
    (serial actiune , AG)
  • 19:00 Casa lui Raven
    (serial actiune , AG)
  • 19:30 O balerina la Paris
    (serial, AG)
  • 20:00 O balerina la Paris
    (serial, AG)
  • 20:35 Luna
    (serial comedie , AG)
  • 21:35 Bia
    (serial comedie , AG)
  • 22:25 Descendentii: Lumea celor rai
    (serial SF groaza , AP 12)
  • 22:30 Bizaardvark
    (serial comedie , AG)
  • 23:00 Bizaardvark
    (serial comedie , AG)
  • 23:30 O balerina la Paris
    (serial, AG)